Specjalista ds. back office

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Energetyka,
Sprzedaż i obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Twoja rola

W związku z dynamicznym rozwojem Spółka Fortum Marketing and Sales poszukuje kandydata/-tki na stanowisko: Specjalista ds. back office

Zakres zadań:
- weryfikacja umów handlowych wg założonych standardów,
- przygotowanie dokumentacji do wprowadzenia w obieg dokumentów,
- nadzorowanie obiegu dokumentów i archiwizacja,
- przygotowanie zestawień i raportów (MS Excel),
- kontakt telefoniczny z klientem,

Nasza oferta

- współpraca w oparciu o umowę cywilnoprawną na część etatu,
- doskonała atmosfera w miejscu pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy z zakresu rynku energii elektrycznej oraz gazu,

Twoje kwalifikacje

- wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),
- samodyscyplina i odpowiedzialność
- umiejętności organizacji pracy własnej,
- umiejętność sprawnej obsługi komputera

Zainteresowany /-a?


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line. Tylko aplikacje przesłane za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane. Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf

 
Informacje o firmie
Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach. W 2017 roku nasze łączne przychody wyniosły 4,5 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie Nasdaq w Helsinkach.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą przy ul. Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000378299, NIP 781-18-61-610.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: https://www.fortum.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci-do-pracy Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszą informacją, prosimy o kontakt na adres e-mail: rodo@fortum.com

Do aplikacji prosimy dołączyć wybraną klauzulę następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Marketing and Sales Polska S.A. z siedzibą przy ul. Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. back office".

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62775116
  • Data wyróżnienia: 9 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 9 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 718
  • Wyświetleń na liście: 16 295