Specjalista ds. controllingu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Kontroling,
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

          Zakres obowiązków:
  • bieżąca kontrola i analiza danych finansowych, wyników oraz kluczowych wskaźników efektywności (KPI) wraz z ich wyznaczaniem
  • aktywna współpraca z Zarządem oraz innymi działami w firmie w celu dostarczania informacji niezbędnych do podejmowania decyzji
  • tworzenie raportów ad hoc
  • zarządzanie projektami z obszaru controllingu oraz udział w wewnętrznych projektach firmy
  • doskonalenie procesów, narzędzi i systemów w obszarze controllingu
  • współuczestnictwo w procesie budżetowania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze controllingu lub analizy finansowej
  • znajomość narzędzi controllingowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • wysoko rozwinięte zdolności analizy danych, ich prezentacji i interpretacji oraz wyciągania wniosków
  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • skrupulatność, dokładność, własna inicjatywa i zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  •  pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  •  pracę w młodym, dynamicznym zespole
  •  możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  •  benefity pozapłacowe (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, wydarzenia  integracyjne, szkolenia wewnętrzne)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64875953
  • Data wyróżnienia: 14.06.2022
  • Data wprowadzenia: 14.06.2022