Specjalista ds. Digital Marketingu

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 25 minut temu

Obowiązki:
  • tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii reklamowych w internecie, w szczególności FB Ads (oraz IG) i Linked In Ads
  • konfiguracja narzędzi analitycznych, jak pixel FB
  • tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
  • tworzenie treści reklam
  • briefowanie grafik reklamowych
  • remarketing — tworzenie grup, dobór reklam, analityka
  • dobór fraz kluczowych
  • budowanie lejka sprzedażowego
  • analityka jakości ruchu na stronach internetowych w Google Analytics
  • analityka e-commerce
  • raportowanie (Google Sheets, Slides, Docs)
  • monitorowanie działań marketingowych konkurencji i trendów na rynku
  • wsparcie teamu w realizacji innych zadań, wynikających ze zleceń Klientów agencji

Wymagania:
  • zaangażowanie, samodzielność, rzetelność, szybkość i kreatywność w działaniu
  • skrupulatność w wykonywaniu regularnych czynności (jak raportowanie)
  • umiejętność działania w wielu obszarach pod presją czasu
  • znajomość zagadnień marketingu internetowego
  • znajomość technik marketingowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania
  • zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie, związane z marketingiem, UX lub pokrewne

Oferujemy:
  • pracę w jednej z najbardziej znanych agencji w Trójmieście
  • nabywanie doświadczenia w marketingu wielu branż
  • współtworzenie i możliwość w śledzenia efektów wielu kampanii reklamowych
  • realizację ciekawych projektów we współpracy z młodym i zdolnym zespołem
  • przyjazną atmosferę w pracy
Informacje o firmie
AVOCADO
Agencja Marketingowo-Reklamowa

— 20 lat doświadczenia w 100 branżach
— ponad 1600 zadowolonych klientów
— wsparcie sprzedaży za ponad 7 mld zł
— sprawdzona wysoka skuteczność działań

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
avatar

Grupa Reklamowa AVOCADO s.j.

586603... Wyświetl numer
p...@avoca... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Śródmieście
Świętego Wojciecha 7/30
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 15 dni (do 02.02.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64623286
  • Data wyróżnienia: 18.01.2022
  • Data wprowadzenia: 14.12.2021
  • Aktualizacja: 06.01.2022
Zadzwoń E-mail