Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Jeżeli masz ambicję, aby osiągać cele stanowiące wyzwania, oraz chciałabyś/chciałbyś współtworzyć zespół ekspertów w międzynarodowej branży luksusowych jachtów, to jest to oferta pracy dla Ciebie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa)
  • znajomość oprogramowania AutoCAD i MS Office
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość dyrektywy RCD
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • podstawowe umiejętności edytorskie
  • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami w firmie
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
Mile widziane:
  • zainteresowanie i wiedza związane z żeglarstwem lub branżą okrętową
  • doświadczenie w żeglarstwie
  • patent żeglarski
Obowiązki:
  • sporządzanie instrukcji do jachtów (z uwzględnieniem dyrektywy RCD)
  • czytanie i pisanie instrukcji do urządzeń i systemów
  • czytanie i analizowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • uczestnictwo w próbach morskich oraz sporadycznie w rejsach odprowadzających jachty do klientów w różne miejsca na świecie
  • bieżące rozwiązywanie problemów (samodzielnie lub przy wsparciu inżynierów z biura projektowego) bezpośrednio na jednostce, w czasie prób morskich i rejsu
  • ogólnie rozumiane dbanie o interesy firmy i działanie mające na celu jej rozwój poprzez sumienne    i terminowe wykonywanie wyznaczonych zadań
Oferujemy:
  • pracę z prestiżową, luksusową marką
  • przyjazną atmosferę pracy z profesjonalistami
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • realne możliwości rozwoju oraz branie udziału w ciekawych projektach
Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów „ na miarę”, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe wielokadłubowce przygotowywane są dla osób szukających najwyższej jakości, komfortu i elegancji. Innowacyjny design, doskonałe wykonanie, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jednostek sygnowanych marką Sunreef Yachts.
Adres
Gdańsk Śródmieście
Narzędziowców 33
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura / Projektowanie,
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61457988
  • Data wyróżnienia: 11 czerwca 2018
  • Data wprowadzenia: 26 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 15 czerwca 2018
  • Wyświetleń: 1 742
  • Wyświetleń na liście: 61 007