Specjalista ds. ewidencji i obsługi sprzedaży majątku mas upadłości

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo,
Obsługa klienta,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Doradca restrukturyzacyjny Dominika Bączek nr licencji 921 współpracuje z Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku VI Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych pełniąc m.in. funkcję syndyka w postępowaniach upadłościowych podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, a także funkcję nadzorcy/zarządcy w postępowaniach restrukturyzacyjnych podmiotów gospodarczych.
Aktualnie w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego Dominiki Bączek poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Wejherowo
Zadania na stanowisku:
  • sporządzanie projektów spisu i ewidencji majątku mas upadłości;
  • koordynacja i wsparcie syndyka przy obejmowaniu majątku mas upadłości (możliwa praca w terenie);
  • sporządzanie i zamieszczanie ogłoszeń o sprzedaży, w tym: obwieszczenia o przetargach, konkursach ofert, sprzedaży z wolnej ręki;
  • udzielanie informacji (telefonicznych i pisemnych) o dostępnych do sprzedaży składnikach majątkowych w poszczególnych postepowaniach upadłościowych;
  • koordynacja zlecenia wyceny/operatów szacunkowych majątku mas upadłości (kontakty z rzeczoznawcami majątkowymi);
  • koordynacja pozyskiwania dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży nieruchomości (zaświadczenia z odpowiednich urzędów, odpisy dokumentów, kontakt z Notariuszem itp.);
  • współpraca z pozostałymi pracownikami kancelarii w zakresie przebiegu postępowań upadłościowych;
  • redagowanie pism i dokumentów związanych z wykonywanym stanowiskiem;
  • sporządzanie sprawozdań ze sprzedaży w poszczególnych postępowaniach.
To stanowisko jest dla Ciebie jeżeli:
  • masz co najmniej wykształcenie średnie;
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane);
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • dobrze znasz obsługę komputera w tym w szczególności pakiet MS Office;
  • potrafisz pracować w zespole oraz posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, a jednocześnie jesteś samodzielna/y;
  • dodatkowym atutem będzie jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?
  • szansa na zdobycie unikalnych doświadczeń zawodowych z wielu dziedzin, w środowisku pracy ściśle związanym z prawem oraz biznesem;
  • otrzymasz wsparcie i wdrożenie na stanowisko pracy w przyjaznym zespole;
  • stabilna współpraca ( umowa o pracę  - okres próbny / czas określony / czas nieokreślony – PEŁEN ETAT, praca w systemie jednozmianowym, brak możliwości pracy zdalnej) w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacyjnego
Data rozpoczęcia współpracy – „od zaraz”.
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: [ukryte] w terminie do dnia 30 września 2023r.
Rekrutacja odbywać będzie się na bieżąco, zatem nie zwlekaj i zgłoś się już dzisiaj.
Jednocześnie informuję, iż zastrzegam sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Doradcę Restrukturyzacyjnego Dominikę Bączek z siedzibą w Wejherowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, 1662). Informuję, że Administratorem danych jest Doradca Restrukturyzacyjny Dominika Bączek z siedzibą w Wejherowie przy ul. Przemysłowa 35a bud. B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65452163
  • Data wyróżnienia: 17.09.2023
  • Data wprowadzenia: 17.09.2023