Specjalista ds. finansowania

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontroling,
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: 262/GL/19

Najważniejsze zadania:

  • obsługa umów dotyczących finansowania projektów inwestycyjnych
  • sporządzanie raportów, analiz, prezentacji oraz projektów umów i aneksów
  • tłumaczenie wskazanej dokumentacji z jęz. angielskiego na jęz. polski i odwrotnie
  • prowadzenie korespondencji w języku angielskim
Co jest dla nas ważne:
  • biegła, udokumentowana znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, prawo
  • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze finansów lub ekonomii
  • znajomość zasad finansowania jednostek gospodarczych, rachunkowości przedsiębiorstw i prawa gospodarczego
  • lojalność, zaangażowanie, solidność
Co sprawia, że warto do nas dołączyć:
  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS
    - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy
Informacje o firmie
Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem Grupy LOTOS stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Dzięki najnowocześniejszym instalacjom w Europie nasza firma przerabia ponad 10 mln ton ropy rocznie. Jesteśmy liderem branży paliwowej, dbamy o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju, jako jeden z najlepszych pracodawców w Polsce cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62899679
  • Data wprowadzenia: 24 września 2019
  • Aktualizacja: 7 października 2019
  • Wyświetleń: 410
  • Wyświetleń na liście: 6 237