Specjalista ds. HR / Rekruter

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
4
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Agencje pracy,
Wsparcie administracyjne,
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: KHR/06/21

Biuro Rekrutacji Personelu Actio HR Sp. z o.o., świadczące kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej, poszukuje współpracownika/współpracowniczki do pracy na stanowisku

SPECJALISTA DS. HR / REKRUTER

Od Kandydatek/Kandydatów oczekujemy:
    - umiejętności sprawnego poruszania się po portalach ogłoszeniowych oraz  społecznościowych,
    - dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, innowacyjności,
    - preferowane doświadczenie nabyte w agencji zatrudnienia.

Podstawowe zadania:
    - prowadzenie rekrutacji na różnorodne stanowiska (stałe i tymczasowe),
    - aktywny research i pozyskiwanie kandydatów,
    - opieka nad kandydatami i pracownikami,
    - przygotowywanie i monitoring dokumentacji.

Oferujemy:
    - projekty rekrutacyjne realizowane wyłącznie na rzecz rzetelnych pracodawców,
    - współpracę na zasadzie partnerstwa w oparciu o umowę o pracę,
    - kameralną, przyjazną atmosferę pracy,
    - bardzo dużą swobodę działania.

Zapraszamy do aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie klauzuli;
1. obowiązkowo
Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KHR/06/21 organizowanym przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2".
2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska".

Agencja Zatrudnienia nr 10554
  • Numer ogłoszenia: 64326811
  • Data wyróżnienia: 23 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 15 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 23 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 461
  • Wyświetleń na liście: 11 167