Specjalista ds. Kadr i płac

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Firma Gremi Personal Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku usług outsourcingu produkcyjnego. Gremi Personal tworzą ludzie kreatywni i pełni pasji. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców;
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS (zgłoszeniowe i rozliczeniowe), Urzędu Skarbowego;
  • Obsługa programu Płatnik i Optima;
  • Przygotowywanie umów o pracę oraz cywilnoprawnych według opracowanych standardów i szablonów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy, etc;
  • Nadzór nad pilnowaniem terminów szkoleń BHP, nadzór nad pilnowaniem ważności badań lekarskich (wstępne, okresowe, kontrolne)
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.
Czego oczekujemy:
  • Minimum rok doświadczenia w pracy w Dziale Kadr;
  • Wiedza z zakresu prowadzenia akt osobowych oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność, inicjatywa;
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i nastawienie na współpracę;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Stabilne wynagrodzenie plus premie miesięczne,
  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Instruktaż i wsparcie naszych najlepszych pracowników,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GREMI PERSONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GREMI PERSONAL Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest GREMI PERSONAL z siedzibą w Gdańsku przy ul. Wały Piastowskie 1/1415, 80-855 Gdańsk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63279519
  • Data wyróżnienia: 25 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 25 lutego 2020
  • Wyświetleń: 373
  • Wyświetleń na liście: 4 363