Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu | Nr ref: KP/2022/01

Zakłady Mięsne Nowak sp. j. to istniejący od 1991 roku jeden z najnowocześniejszych zakładów branży mięsnej na Pomorzu. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nie tylko branżowych. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.
  • W związku z rozwojem Firmy ZM Nowak poszukujemy osoby na stanowisko:
  • Specjalista ds. kadr i płac

  • Jankowo Gdańskie

Twoje zadania

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;
  • sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON itp.,
  • sporządzenie sprawozdań do GUS;
  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich rodzicielskich i rehabilitacyjnych zgodnie z aktualnym stanem prawnym;
  • składanie wniosków do US i ZUS o niezaleganiu w podatkach i opłacaniu składek;
  • prowadzenie dokumentacji PPK, w tym naliczanie i przelew środków do instytucji finansowych;
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy;
  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP.

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie kierunkowe (kadry i płace);
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość  MS Office;
  • sumienność,  odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;
  • znajomość programów OPTIMA I PŁATNIK będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • interesującą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu i osobistemu;
  • po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • preferencyjne warunki Ubezpieczenia grupowego.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64675433
  • Data wyróżnienia: 31.01.2022
  • Data wprowadzenia: 21.01.2022