Specjalista ds. Kadr

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Direct Call - Pomorska Grupa Sprzedażowa jest prężnie działającą firmą outsourcingową specjalizującą się w prowadzeniu zarówno projektów sprzedażowych jak i obsługowych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:
- tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków oraz rozwiązywaniem stosunku pracy (90% umów to umowy zlecenia),
- kontrola szkoleń BHP oraz badań lekarskich,
- prowadzenie akt osobowych,
- sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,
- naliczanie urlopów,
- przygotowanie listy płac dla biura rachunkowego,
- wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu,
- wprowadzanie danych do systemu HR,
- wsparcie w sporządzaniu zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr

Oczekujemy:
- dyspozycyjności do pracy w wymiarze 0,5-0,75 etatu,
- dobrej znajomości programu Płatnik oraz pakietu MS Office, szczególnie programu Excel,
- 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie (obsługa kadrowa minimum 120 pracowników),
- znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy,
- bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności.

Zapewniamy:
- profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz szkolenia rozwojowe,
- zatrudnienie w oparciu o UoP / B2B,
- pakiet benefitów pozapłacowych (min. karta Multisport, opieka medyczna),
- atmosferę wsparcia i życzliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole to czekamy na Twoje CV. Prosimy o wpisanie w tytule maila: Specjalista ds. Kadr+ preferowany wymiar etatu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    zobacz klauzulę
    • Numer ogłoszenia: 64580437
    • Data wyróżnienia: 18.11.2021
    • Data wprowadzenia: 17.11.2021
    • Aktualizacja: 19.11.2021