Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

Bricoman Polska to sieć 9 nowoczesnych hurtowni budowlanych.
Nasze sklepy tworzymy z myślą o wszystkich, którzy budują, remontują
oraz wykańczają swoje domy i mieszkania.
Obecnie w Polsce zatrudniamy blisko 800 Pracowników w sklepach i centrali.

Do naszego sklepu w Gdańsku (Kowale, Kominkowa 21) poszukujemy osoby na stanowisko:

 TWOJE ZADANIA:
  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu telefonicznego i mailowego z Klientami Kluczowymi oraz internetowymi (m.in.: odpowiedzi na maile, pomoc w przygotowaniu kosztorysów, wyceny transportu i warunków dostaw)
  • bezpośrednia obsługa Klientów Kluczowych w sklepie
  • koordynacja sprzedaży przez Internet i telefon (przyjmowanie i przygotowanie zamówień, nadzorowanie płatności)

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI MASZ:
  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w handlu w hurtowni budowlanej
  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
  • wiedzę z zakresu asortymentu budowlanego
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Klientami
  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet)

MAMY DLA CIEBIE:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • rabat pracowniczy
Informacje o firmie

Bricoman Polska to obecnie sieć 9 nowoczesnych hurtowni budowlanych.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 godzin temu
Bricoman Polska
Adres
Gdańsk Kowale
Kominkowa 21
Ważne jeszcze 6 dni (do 05.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Należymy do Adeo, która skupia 32 przedsiębiorstwa na całym świecie. Adeo zajmuje 3 miejsce na świecie w dystrybucji produktów budowlano-remontowych. Aktualnie prowadzimy 9 nowoczesnych hurtowni budowlanych w Polsce (dwa w...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Kowale
Ulica i nr
NIP
1132568413
bricoman.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63488458
  • Data wyróżnienia: 21 września 2020
  • Data wprowadzenia: 16 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 21 września 2020
  • Wyświetleń: 2 489
  • Wyświetleń na liście: 91 294
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku