Specjalista ds. Kontroli Jakości - Odbiory finalne

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Kontroli Jakości.

Twój zakres obowiązków
  • Odbiór jakościowy jednostek jachtowych w zakresie pomieszczeń wewnętrznych, zamontowanych urządzeń i elementów
  • Udział – ze strony Jakości - w procesie APQP w zakresie swojego obszaru
  • Analiza i rozwiązywanie problemów jakościowych we współpracy z działami inżynierii, technologii i produkcji
  • Wprowadzenie oraz doskonalenie obowiązujących narzędzi jakościowych (Plan Kontroli, Instrukcje Kontroli, Plany prób i testów walidacyjnych)
  • Wdrożenie i monitorowanie wskaźników jakościowych (KPI’s) związanych w w/w procesami oraz inicjowanie akcji korygujących, mających na celu ich polepszanie

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale Jakości na poziomie inżyniera Jakości w przedsiębiorstwie posiadającym certyfikacji ISO 9001 lub IATF 16949
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (5 Why, Ishikawa, 8D)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku zawodowym
  • Dokładność, skrupulatność i zdolności analityczne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Duża dyspozycyjność
Mile widziane
  • Podstawowa znajomość programu CAD
  • Doświadczenie stoczniowe w zakresie kontroli jakości
  • Wykształcenie: okrętownictwo lub zarządzanie jakością

To oferujemy
  • możliwość tworzenia wyjątkowych, luksusowych produktów
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • dofinansowanie dojazdów do pracy – dodatek paliwowy
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%
  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

Aktualizacja: 11.07.2023