Specjalista ds. kontroli jakości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / audyt,
Produkcja,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 29 dni temu | Nr ref: QCC/10/20

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łęgowo (okolice Pruszcza Gdańskiego)

Zakres obowiązków:
  •     Kontrola i dopuszczenie do używania: surowców oraz opakowań,
  •     Reklamacje surowców i opakowań,
  •     Kontrola i dokumentacja nad systemem towarów paczkowanych,
  •     Tworzenie dokumentacji do procesu konfekcjonowania,
  •     Kontrola procesu konfekcjonowania i przygotowania do wysyłki,
  •     Prowadzenie archiwum surowców i opakowań,
  •     Wysyłka do badań laboratoryjnych,
  •     Wysyłki do Klienta próbek gotowych z produkcji,
  •     Dokumentacja i nadzór nad GMP,
  •     Ścisła współpraca z Technologiem, Magazynem i Operatorem     Nastawniczym Mas,
  •     Współpraca pod względem konfekcjonowania z podwykonawcami.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praca z systemami ISO oraz GMP,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość zagadnień i procedur dotyczących zarządzania systemami jakości,
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
  • Wiedza o metodach i technikach produkcji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i precyzja.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym QCC/10/20  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
  • Numer ogłoszenia: 63787172
  • Data wyróżnienia: 1 października 2020
  • Data wprowadzenia: 1 października 2020
  • Wyświetleń: 192
  • Wyświetleń na liście: 2 630