Specjalista ds. Kontroli Jakości (przestrzenie techniczne)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Sunreef Venture poszukuje doświadczonego Kontrolera Jakości, który będzie odpowiedzialny za odbiór jakościowy jednostek jachtowych w zakresie pomieszczeń wewnętrznych, przestrzeni technicznych oraz zamontowanych urządzeń i elementów. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla zapewnienia najwyższej jakości i doskonałej funkcjonalności naszych jachtów.
Twój zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie odbiorów jakościowych przestrzeni technicznych na jednostkach pływających.
  • przewodzenie zespołom zajmującym się analizą i rozwiązywaniem problemów jakościowych we współpracy z działami inżynierii, technologii i produkcji.
  • Udział w procesie APQP w zakresie swojego obszaru.
  • Wprowadzanie oraz doskonalenie narzędzi jakościowych, takich jak Plan Kontroli, Instrukcje Kontroli, Plany prób i testów walidacyjnych.
  • Wdrażanie i monitorowanie wskaźników jakościowych (KPIs) związanych z powyższymi procesami oraz inicjowanie akcji korygujących, mających na celu ich polepszanie.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale Jakości na poziomie inżyniera Jakości w przedsiębiorstwie posiadającym certyfikację ISO 9001 lub IATF 16949.
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych, takich jak 5 Why, Ishikawa, 8D.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku zawodowym.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Duża dyspozycyjność.
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość programu CAD.
  • Podstawowa wiedza z zakresu jachtów / statków.
  • Doświadczenie w przemyśle stoczniowym.
  • Wykształcenie w dziedzinie oceanotechniki, okrętownictwa.
To ferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy – dodatek paliwowy
  • Nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Dodatek relokacyjny
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
 Jeśli jesteś pasjonatem jachtów, masz doświadczenie jako Kontroler Jakości w branży stoczniowej oraz spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do aplikowania.

Aktualizacja: 28.06.2023