Specjalista ds. kooperacji, branża antykorozyjna i malarska

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zakres zadań obejmuje:
  • analiza rynku pod względem możliwości kooperacyjnych w zakresie realizacji prac na statkach,
  • prowadzenie akcji ofertowych,
  • prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami,
  • sporządzanie umów,
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń w zakresie zleconych prac,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Stoczni.

Nasze oczekiwania to:
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych lub chemiczne,
  • doświadczenie w przemyśle stoczniowym będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa technicznego i handlowego,
  • umiejętność pracy z pakietem Office, w szczególności Excel,
  • sumienność w realizacji zadań, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów),
  • realizację ciekawych technicznie zadań,
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych.