Specjalista ds. koordynacji biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista

Twoim zadaniem będzie opieka nad bieżącymi sprawami biura i pomoc w płynnym funkcjonowaniu firmy.
Przykładowe zadania:
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • reagowanie na potrzeby pracowników
  • kontakt z dostawcami i dbanie o zaopatrzenie biura (zakupy biurowe, spożywcze, odnawianie licencji i abonamentów, gadżetów itp.)
  • wsparcie organizacji imprez firmowych
  • prace administracyjno-kadrowe (przygotowywanie dokumentów kadrowych, stanowisk pracy, kierowanie na badania lekarskie, obsługa delegacji i benefitów)
  • terminowe wystawianie faktur i współpraca z zewnętrznym biurem księgowym
  • dbanie o poprawny obieg informacji i dokumentów w firmie
  • kontakt z urzędami np. US, ZUS (zaświadczenia, zgłaszanie wniosków)
  • przygotowywanie zestawień i raportów

Idealnie odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie usługowej
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu administracji biura, tworzeniu dokumentów, wystawianiu i obsłudze faktur
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office i programem do fakturowania
  • jesteś samodzielny/a w podejmowaniu działań i posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej
  • potrafisz określać priorytety
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • mile widziane:
    • praktyka w kontakcie z urzędami
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • status studenta

To oferujemy:
  • możliwość rozwoju administracyjno - kadrowego i podnoszenia kwalifikacji w firmie z branży IT
  • możliwość podejmowania ambitnych zadań
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną PZU
  • imprezy integracyjne
  • abonament na parking
  • partnerskie relacje, płaską strukturę, przyjazną atmosferę i zaufanie
  • wyjątkowe położenie biura (Góra Gradowa w Gdańsku)
Informacje o firmie
Nasz zespół tworzą Komandosi IT. Co to znaczy? Profesjonaliści, pasjonaci, których do działania nakręcają wyzwania, różnorodność projektów. Jako Komandosi IT sprawdzamy się w każdym terenie, rozbrajamy różnorodne tematy.
Poszukujemy ambitnej osoby, która będzie identyfikować się z naszą tożsamością i wartościami, która chce na stałe stać się częścią teamu Komandosów IT. Podstawą naszych działań jest praca zespołowa oparta o zaufanie, wzajemne wspieranie się, chęć wprowadzania zmian, życzliwość i zaangażowanie.
Aby sprawnie realizować nasze cele, potrzebujemy codziennego wsparcia osoby, która zaopiekuje się bieżącymi sprawami biura i pomoże w płynnym funkcjonowaniu firmy.
Szukamy osoby, która swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem wesprze działalność Net PC w roli Office Specialist / Koordynator Biura.

Jeśli taka tożsamość i wartości są Ci bliskie, koniecznie napisz do nas!

Aktualizacja: 30.05.2023