Specjalista ds. księgowości Gdynia

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem firmy BS Logistyka Sp. z o.o. ( branża transportowa) aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
                                                Specjalisty ds. księgowości

Zakres obowiązków:
Weryfikacja dokumentów księgowych oraz przetwarzanie ich według wewnętrznych procedur
Sprawdzanie zapisów i uzgadnianie sald wyznaczonych kont księgowych
Monitorowanie rozrachunków z kontrahentami
Rejestrowanie operacji bankowych złotówkowych i walutowych
Weryfikacja i porządkowanie dokumentów księgowych oraz przetwarzanie ich według wewnętrznych procedur
Księgowanie faktur, korekt w systemie finansowo-księgowym
Kwalifikacja dokumentów do kategorii kosztowych, podatkowych itp.
Inne prace księgowe zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania:
Wykształcenie kierunkowe z zakresu księgowości, rachunkowości i finansów, ekonomii
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok
Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
Dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej
Znajomość obsługi systemów księgowych ( Symfonia Handel, Symfonia Finanse i Księgowość-mile widziane)
Chęć do nauki i ciągłego rozwoju zawodowego
Zachowanie poufności względem danych podatkowo-finansowych dostępnych w firmie

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Terminowe  wynagrodzenie
Możliwość podnoszenia kwalifikacji
Dogodna lokalizacja biura na terenie Gdyni
Praca od poniedziałku do piątku ( 8-16)

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zachęcamy do przesyłania CV na adres podany w ogłoszeniu [ukryte]

zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65255708

Aktualizacja: 03.11.2023