Specjalista ds. Księgowości

Deweloper: Korporacja Budowlana DORACO

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa księgowa spółek z Grupy;
  • Księgowanie faktur kosztowych i przychodowych;
  • Księgowanie innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych m.in. księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych;
  • Monitorowanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca / roku;
  • Przygotowywanie bieżących analiz i informacji na potrzeby Zarządu;
  • Współpraca z innymi działami / spółkami z Grupy w zakresie zagadnień związanych z księgowością;
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata);
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT) i ustawy o rachunkowości;
  • Dokładność, terminowość oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Praktyczna znajomość systemów finansowo – księgowych typu ERP;
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO,
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin,
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Preferencyjne pożyczki.

Aktualizacja: 26.07.2023