Specjalista ds. logistycznych i administracyjnych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • posiadanie podstawowej wiedzy w zakresie pracy w logistyce,
  • umiejętność obsługi komputera MS Office,
  • zaangażowania i dyspozycyjności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności,
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • mile widziane doświadczenie administracyjne związane z pracą biura
Obowiązki:
  • wykonywanie rutynowych zadań magazynowo - logistycznych
  • załatwianie spraw w terenie
  • dokonywanie zakupów,
  • pozyskiwanie przewoźników,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi,
  • obsługa poczty firmy
Oferujemy:
  • umowę o pracę na okres próbny, następnie nieokreślony,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zgłoszenia zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować za adres [ukryte] lub osobiście w biurze spółki:
"MOST" sp. z o.o, ul. Chwaszczyńska 130B, 81-571 Gdynia
w godzinach 8.00-16.00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
„MOST” Sp. z o.o. to firma działająca w branży budowlanej.
Realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: mostowego, infrastrukturalnego.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Most Spółka z o.o. (ul. Kujawska 51A, 81-862 Sopot, Biuro Spółki ul. Chwaszczyńska 130B, 81-571 Gdynia) email: biuro@mostsopot.pl, tel: 58 660 59 70 (dalej Administrator). Kontakt w sprawie danych osobowych: tel: 58 660 59 70, rodo@mostsopot.pl.. Podstawę prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 6 ust. 1 lit. c. rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w powiązaniu z art. 221 Kodeksu pracy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji, w przypadku niepodania danych wskazanych w Kodeksie pracy i ustawach szczegółowych dalszy udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy. W przypadku podania szerszego zakresu danych przetwarzanie odbywa się na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla osiągnięcia celów procesu rekrutacyjnego, po upływie 90 dni dane zostaną trwale usunięte. W przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach-nie dłużej niż przez okres 3 lat. Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64837570
  • Data wyróżnienia: 17.05.2022
  • Data wprowadzenia: 17.05.2022