Specjalista ds. Marketingu i PR

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 30 dni temu

       w Hotelu  Holiday Inn Gdańsk - City Centre

         O nas
         Dołącz do nas, do znajdującego się w sercu Gdańska hotelu, a staniesz się częścią globalnej rodziny IHG.
Podróż jest przygodą. W Holiday Inn sprawiamy iż jest ona przyjemnością. Począwszy od miłego, zapraszającego powitania wszystkich Gości, niezależnie od tego, czy podróżują w interesach, czy dla przyjemności, zapewniamy komfortowy nocleg lub odprężenie przez cały dzień.  Rozwijamy się, aby nasi Goście byli zadowoleni, uczestniczymy w tworzeniu wspomnień, które są na całe życie.  Nieodparty uśmiech to nasza specjalność. Pamiętajmy, że nasza podróż trwa od 1952 roku.
Jeśli więc możesz nas wesprzeć w naszej podróży, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Cię do naszej rodziny HolidayInn®.

           Główne zadania:
  • Prowadzenie aktywnej działalności marketingowej w celu pozyskiwania klientów oraz zwiększenia sprzedaży usług Hotelu.
  • Kreowanie wizerunku marki i Hotelu na lokalnym i międzynarodowym rynku.
  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej Hotelu.
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych.
  • Rozwój i prowadzenie firmowych profili społecznościowych.
  • Copywriting w ramach komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej tj. tworzenie informacji prasowych, artykułów, wywiadów, treści na stronę internetową.
  • Koordynacja współpracy z dostawcami usług: agencjami PR/marketingowymi, drukarniami.
  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych.
           Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (marketing lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia – preferowane w branży hotelarskiej
  • Dobra znajomość lokalnych trendów biznesowych / marketingowych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, kreatywność, energia w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
           Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej sieci hotelowej.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Przeszkolenie odnośnie zakresu obowiązków, podnoszenie kwalifikacji, możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze.
  • Zaplecze socjalne.
  • Zniżki na usługi hotelowe w ramach sieci IHG na całym świecie.
Lepiej pracujemy jako zespół - ufamy sobie nawzajem, wspieramy się, postępujemy właściwie i cieszymy się z perspektyw rozwoju.
Musisz nam pokazać, że Ci zależy: że potrafisz zauważyć najmniejszy drobiazg mający wpływ na naszych Gości, a także jesteś otwarty na wprowadzanie ulepszeń w codziennej swojej pracy.
Więc kimkolwiek jesteś, cokolwiek uwielbiasz robić, rozwijaj swoją pasję z Holiday Inn i IHG, a my upewnimy się, że pozostaniesz sobą.

Jeśli jesteś zainteresowany/na tym stanowiskiem, prześlij swoje CV w języku polskim na adres: [ukryte]

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63560069
  • Data wyróżnienia: 10 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 10 lipca 2020
  • Aktualizacja: 10 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 056
  • Wyświetleń na liście: 22 529