Specjalista ds. Marketingu i Promocji

Deweloper: Grupa Inwestycyjna Granit

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Marketing,
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie, planowanie, realizowanie oraz optymalizowanie kampanii marketingowych dla grup produktowych naszej firmy,
  • Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacyjnych,
  • Tworzenie treści, materiałów marketingowych, budowanie świadomości marki,
  • Koordynacja harmonogramu działań marketingowych
  • Wdrożenie i prowadzenie kampanii mailingowych,
  • Obsługa i koordynowanie aktywności na kanałach Social Media ( Facebook, Instagram, LinkedInn i TikTok),
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów barterowych, reklamowych, z mediami, influencerami i firmami partnerskimi,
  • Prace biurowe m.in ewidencja faktur, zamawianie gadżetów, materiałów biurowych itp.
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon,
  • Stabilne zatrudnienie z perspektywą długoletniej współpracy,
  • Praca w największej firmie budowlanej w regionie,
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami w branży,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się spółce rozszerzającej zakres działalności,
Oczekujemy:
  • Energii, zaangażowania,
  • Sumienności, samodzielności,
  • Komunikatywności i kreatywności,
  • Bardzo dobrych zdolności organizacyjnych i interpersonalnych,
  • Mile widziana znajomość konfiguracji i optymalizacji kampanii Google Ads i Facebook Ads,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku i branży,
  • Wymagamy znajomości programów graficznych np. pakietu Adobe
Warunki zatrudnienia:
  • Kontrakt b2b, pełny etat, specjalista.
Informacje o firmie
Granit SA to deweloper, który doświadczenie zdobywał jako firma budowana realizująca inwestycje dla trójmiejskich deweloperów. Teraz rusza na podbój Pomorza. Rynek firm deweloperskich w Polsce ewaluuje, i choć mogłoby się wydawać, że trudno będzie znaleźć miejsce na nowego gracza to Granit SA z nadzieją patrzy na takie miejscowości, jak Słupsk, Reda czy Kołobrzeg.

Aktualizacja: 19.10.2023