Specjalista ds. marketingu i Social Media

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Eventy,
Marketing,
PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres Obowiązków:
-Zaangażowanie w prowadzenie social mediów (Facebook, Instagram, zarządzanie treściami na stronie www), w tym również aktywności reklamowych
-Wsparcie w realizacji bieżących działań PR i komunikacji, a także administracyjnych
-organizacja konferencji oraz eventów dla klienta zewnętrznego przy współpracy innych działów
-organizacja i nadzór działań związanych z realizacją wydarzeń komercyjnych (tj. konferencje, spotkania, imprezy organizowane przez firmy /podmioty z zewnątrz na terenie obiektu
-dbanie o wizerunek firmy,
-odpowiedzialność za kontakt z klientami biznesowymi i partnerami do współpracy,
-utrzymywanie dobrych relacji i aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (mile widziane),
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- asertywna postawa, doskonała organizacja pracy,
- samodzielność, kreatywność, komunikatywność
- zainteresowanie marketingiem (online) i doświadczenie w mediach społecznościowych,
- energiczna i przyjazna osobowość,
- kreatywność i elastyczność w pracy
- chęć rozwoju, otwartość na nowe zadania

Co oferujemy:
- perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowych projektach
- możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia
- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B
- przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
- dużą samodzielność w działaniu i otwartość na inicjatywę
-prywatna opieka medyczna LUXMED

Prosimy o przesyłanie swojego CV na podany adres mailowy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64952252
  • Data wyróżnienia: 08.08.2022
  • Data wprowadzenia: 08.08.2022
  • Aktualizacja: 08.08.2022