Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Prawdzic Resort&Conference w Gdańsku Jelitkowie szuka:
Specjalisty ds. marketingu i sprzedaży

Główne zadania:

- Tworzenie ofert na pobyty indywidualne
- Tworzenie ofert grupowych
- Koordynacja i współorganizacja zakontraktowanych imprez/wydarzeń
- Comiesięczna analiza rezerwacji/sprzedaży,
- Śledzenie cen konkurencji i raportowanie
- Dodawanie komentarzy i opinii na portalach internetowych – odpowiadanie na opinie
- Tworzenie i wysyłka newslettera,
- Przygotowywanie materiałów drukowanych – informatory itp.
- Obsługę graficzną w codziennej pracy Hotelu.
- Nadzór nad stroną internetową hotelu i innymi portalami współpracującymi.
- Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji imprez/wydarzeń
- Pisanie i redagowanie tekstów wykorzystywanych na stronie, artykułów w mediach społecznościowych oraz treści w materiałach drukowanych: ulotkach, broszurach, katalogach.
- Tworzenie i wstawianie postów w mediach społecznościowych

Wymagania:
- doświadczenie min. 3 lat na podobnym stanowisku w obiekcie hotelowym
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze

Informacje o firmie
Prawdzic Resort&Conference to rodzinny, nadmorski resort urządzony w stylu klasycznej rezydencji w sercu gdańskiego Jelitkowa, zaledwie 100 m od pięknej plaży –basen, jacuzzi, siłownia, strefa saun z tężnią solankową i wypoczywalnią z kamiennymi i podgrzewanymi leżankami, wewnętrzny plac zabaw dla dzieci.

Aktualizacja: 12.04.2023