Specjalista ds. nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 30000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 01234

Jesteś agentem nieruchomości lub doświadczonym handlowcem, ale szukasz ambitnych wyzwań i wyjątkowych możliwości rozwoju oraz zarobku? Dołącz do naszego zespołu ekspertów rynku nieruchomości w Estatic!

Jesteśmy Estatic - biuro nieruchomości w Gdańsku, które przekształca rynek, dostarczając klientom usługi najwyższej klasy premium. Ofertujemy innowacyjne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Pomimo, że nie jesteśmy korporacją i działamy wyłącznie na Pomorzu nasz wyjątkowy styl pracy oraz kompetencje są znane i doceniane w całej Polsce. Występujemy jako eksperci dla dużych ogólnopolskich mediów takich jak m.in Rzeczpospolita, Newsweek, Trojmiasto.pl czy Puls Biznesu.

W Estatic ludzie i drużyna są najwyższą wartością. Dbamy o nasze najwyższe kompetencje i zapewniamy najlepszej jakości narzędzia. Nasz zespół składa się z wyjątkowych jednostek, które łączą wysoką wiedzę, umiejętności i pasję, aby spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na ciągły rozwój i kulturę pracy opartą na współpracy, dążąc do tego, aby praca jako agent nieruchomości stała się nie tylko zawodem, ale stylem życia.

Twoje obowiązki:
  • Nasi klienci są dla nas bardzo ważni - będziesz odpowiedzialny/a za kontakt z nimi i obsługę.
  • Będziesz pozyskiwać zlecenia sprzedaży i zakupu nieruchomości.
  • Czasem, będziesz musiał/a się wykazać umiejętnościami negocjacyjnymi.
  • Twoją codziennością będzie kontakt z zespołem, podwykonawcami czy notariuszami.
  • Będziesz odpowiedzialny za budowanie długotrwałych relacji z Twoimi partnerami.
Oferujemy:
  • Otrzymasz atrakcyjne, dopasowane do Ciebie, warunki na start: wynagrodzenie podstawowe za czynności + prowizja
  • Dzięki naszemu efektywnemu systemowi pracy zagwarantujesz sobie stabilne, wysokie zarobki. Najlepsi regularnie zarabiają powyżej 15000zł/mc.
  • Kompleksowo rozwiniemy Twoje kompetencje. Szkolenie i praktyka prowadzona jest przez uznanych ekspertów.
  • Możesz liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B,
  • Profesjonalne narzędzia służbowe + nowoczesny system CRM do obsługi Twoich nieruchomości.
  • Stanowisko pracy w komfortowym biurze w Gdańsku Wrzeszczu.
  • Zapewniamy ciągłe wsparcie i mentoring przez doświadczonych ekspertów
  • Posiadamy unikatową usługę premium dla klientów.
  • Mamy wytyczoną jasną ścieżkę rozwoju i damy Ci możliwość awansu - o ile na niego zapracujesz.
  • Dbamy o wizerunek firmy promując publicznie naszych doradców i ich dokonania.
  • W naszym zespole panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Lubimy celebrować sukcesy. Organizujemy regularne integracje :)
Oczekujemy, że:
  • Masz doświadczenie w branży nieruchomości
  • Posiadasz co najmniej wykształcenie średnie
  • Dysponujesz prawem jazdy kat. B i samochodem
  • Biegle obsługujesz komputer
  • Jesteś graczem zespołowym z doskonałymi umiejętnościami zarządzania czasem
  • Znasz zasady kultury, dialogu i dbasz o dobre maniery
  • Lubisz mieć wpływ na stan swojego konta bankowego
  • Jesteś pogodny/a, otwarty/a i nastawiony/a na współpracę

Koniecznie wyślij swoje CV na adres: [ukryte]   w temacie wpisując Specjalista ds. nieruchomości

Informacje o firmie
Kilka słów o nas:

Każdy z nas jest unikatową jednostką, razem tworzymy team, którego nic nie pokona. Doceniamy i szanujemy się nawzajem. Wyznajemy zasadę, że agent nieruchomości to nie jest praca - to styl życia.

Nasz zespół to:
  • 10 profesjonalnych agentów nieruchomości
  • Ponad 800.000zł - średnia wartość sprzedawanych mieszkań/domów
  • 9.8/10 - najwyżej oceniani przez klientów na platformach trojmiasto.pl, google.com oraz facebook.com
  • Regularne wypowiedzi eksperckie się dla ogólnopolskich mediów takich jak Rzeczpospolita czy Newsweek

Obecnie dzięki wysiłkom naszego zespołu przeprowadzamy kilkanaście transakcji miesięcznie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 21.05.2023