Specjalista ds. obrotu nieruchomościami

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

DLACZEGO MY?

Od ponad 20 lat z pasją zajmujemy się kompleksowym wsparciem sprzedaży i zakupu nieruchomości w Trójmieście i na Kaszubach. Nasze doświadczenie potwierdza dziś niezliczona ilość bezpiecznie przeprowadzonych transakcji oraz tysiące zadowolonych Klientów.
Nasz sukces oparty jest na zaangażowaniu, wiedzy, ale przede wszystkim na ludziach – pełnych pozytywnej energii, którzy od lat tworzą wspaniałą atmosferę tego miejsca.

Aktualnie szukamy wsparcia dla naszego Oddziału w Gdańsku. Nie musisz mieć doświadczenia w branży nieruchomości. Jeżeli tylko nie boisz się nowych wyzwań, konsekwentnie dążysz do celu, a praca z ludźmi dodaje Ci energii, to wszystkiego Cię nauczymy :)

JEŻELI:

- cechuje Cię wysoka kultura osobista;
- z łatwością nawiązujesz kontakty interpersonalne;
- lubisz ludzi;
- nie boisz się nowych wyzwań;
- masz doświadczenie w sprzedaży;
- jesteś otwarty na współpracę i konsekwentnie dążysz do celu;
- chcesz mieć realny wpływ na swój rozwój i wynagrodzenie;
- jesteś kreatywny, systematyczny i pojęcie samodyscypliny nie jest Ci obce;
- posiadasz prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;

… to czytaj dalej!

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

- profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami;
- aktywne pozyskiwanie ofert;
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;
- obsługa Klienta: spotkania, nawiązywanie współpracy, przygotowywanie ofert;
- prezentacja nieruchomości;
- prowadzenie negocjacji;
- rzetelna obsługa transakcji.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

- pracę w czołowej trójmiejskiej firmie z branży nieruchomości;
- pełne szkolenie przygotowujące Cię do samodzielnej pracy;
- pewny start – podstawowe wynagrodzenie + prowizję od efektów Twojej pracy;
- niezbędne narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy;
- codzienne wsparcie specjalistów z zakresu sprzedaży, marketingu i prawa;
- dostęp do szerokiej bazy Klientów;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- wyjątkową atmosferę pracy.

Czekamy na Ciebie! Wyślij swoją aplikację na adres [ukryte] z dopiskiem "Specjalista ds. obrotu nieruchomościami Gdańsk".

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63621680
  • Data wyróżnienia: 14 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 3 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 19 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 837
  • Wyświetleń na liście: 24 101