Specjalista ds obsługi Architekta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 24 dni temu

Wymagania:
- doświadczenie w współpracy z projektantami wnętrz, architektami
- własne portfolio klientów
- łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami
- sukcesy w sprzedaży
- umiejętności negocjacyjne i technik sprzedażowych
- samodzielna organizacja pracy
- zmysł estetyczny przy organizacji miejsca pracy, ekspozycji
- wiedza produktowa z produktów łazienkowych, płytek ceramicznych

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów, architektów
- nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji
- prezentacja oferty i produktów firmy
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- przygotowywanie ofert i wycen
- uczestnictwo w targach, szkoleniach i wydarzeniach
- dyspozycyjność, punktualność, sumienność

Oferujemy:
- rzetelne i elastyczne podejście
- rozwój w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie, działającej na rynku od 15 lat
- zadowalające warunki prasowe i motywujący system prowizji, uzależniony od Twojej aktywności zawodowej, uzyskiwanych rezultatów
- szkolenia
- telefon służbowy, laptop
- w przypadku kiedy będzie potrzebne auto służbowe

Informacje o firmie
Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z Klientem i Architektem, potrafisz spełnić najwyższe wymagania zapraszamy do współpracy. Szukamy osób otwartych na wyzwania, naukę i przebojowych. W naszej firmie znajdziecie odpowiednią inspirację do pracy zarówno pod kątem atmosfery w zespole jak i ofercie, z którą pracujemy z klientami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64456107
  • Data wyróżnienia: 23.09.2021
  • Data wprowadzenia: 02.09.2021
  • Aktualizacja: 20.09.2021