Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego / Customer Service Associate

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 5 miesięcy temu | Nr ref: SOKB/04/2018

CO OFERUJEMY?
  • Wynagrodzenie 2300 – 3500 zł brutto (adekwatnie do umiejętności oraz doświadczenia),
  • Praca w uśmiechniętym i życzliwym zespole,
  • Udział w ambitnym na skalę światową projekcie,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania adekwatne do umiejętności oraz efektów pracy.
WYMAGANIA
  • Doświadczenie w obsłudze klientów,
  • Umiejętność obsługi: narzędzia Google, MS Office, Internet,
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, rzetelność,
  • Umiejętności analityczne, logiczne myślenie,
  • Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek transportu.
GŁÓWNE ZADANIA
  • Pomoc klientom w pracy z systemem Let’s Deliver,
  • Wsparcie w parametryzowaniu usług względem potrzeb klientów,
  • Generowanie i obsługa LEAD’ów sprzedażowych,
  • Administracja procesu sprzedażowego,
  • Sprzedaż usług firmy klientom biznesowym,
  • Nadzór nad wdrożeniem nowych Klientów do sieci Let’s Deliver,
  • Budowanie i zarządzanie relacjami z klientami firmy.

Jeśli jesteś osobą, którą szukamy skontaktuj się z Nami i prześlij swoje CV :).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Przymorze
Lęborska 3B
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 300
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administracja,
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61423241
  • Data wyróżnienia: 16 kwietnia 2018
  • Data wprowadzenia: 16 kwietnia 2018
  • Aktualizacja: 27 kwietnia 2018
  • Wyświetleń: 339
  • Wyświetleń na liście: 14 227