Specjalista ds. obsługi klienta i likwidacji szkód

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Agencja RECREW HR poszukuje specjalistów!
Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta I likwidacji szkód
Miejsce pracy: Gdynia, Śródmieście

Jesteś osobą zaangażowaną i otwartą na nowe wyzwania? Kontakt z klientem jest dla ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? W takim razie aplikuj I zostań częścią zespołu!

Firma budująca nową jakość na rynku usług ubezpieczeniowych aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta I likwidacji szkód. Dołącz do organizacji zajmującej się skutecznym zaspokajaniem potrzeb ubezpieczeniowych zarówno klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

Obowiązki na stanowisku pracy:
  • komunikacja z klientem, w celu pozyskania ważnych informacji dotyczących szkód, ubezpieczeń,
  • przygotowanie dla klientów indywidualnych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń,
  • rejestracja szkód ubezpieczeniowych, gromadzenie odpowiedniej dokumentacji szkodowej,
  • terminowe sprawdzanie wstępnych informacji dostarczanych w związku ze zgłoszonymi szkodami,
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji w wewnętrznej bazie danych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego (min rok),
  • wykształcenia średniego lub wyższego,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej i etyki,
  • komunikatywności, wytrwałości oraz ciekawości,
  • chęci rozwoju w kierunku zdania egzaminu brokerskiego.
  • znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia w pracy z dokumentacją ubezpieczeniową i w likwidacji szkód (mile widziane).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatną opiekę medyczną.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] lub kontakt telefoniczny pod numerem [ukryte]

Aktualizacja: 27.02.2023