Specjalista ds. obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy Specjalisty ds. obsługi klienta do naszego oddziału w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 355. Chcemy być jak najbliżej naszych klientów i reagować na ich potrzeby, więc sprzedaż stacjonarną traktujemy jako jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. Do naszego zespołu szukamy osób z otwartą głową, zaangażowanych i takich, które wniosą ze sobą na pokład Intro BHP dużą dawkę pozytywnej energii.

Jako specjalista ds. obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w sklepie, a także za kontakty telefoniczne i mailowe. Dzięki tej pracy będziesz mogła/mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w sprzedaży.

Sklep jest otwarty w godzinach 8-17. Poszukujemy osoby na pełen etat, która będzie mogła pracować stacjonarnie w godzinach 9-17. Przewidujemy w razie potrzeby pewną możliwość dostosowania godzin pracy w czasie pracy sklepu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Dbałość o wizerunek sklepu zgodnie z ustalonymi standardami
  • Przyjmowanie oraz uzupełnienie towaru
  • Przygotowywanie i realizacja zamówień dla klientów
  • Wprowadzanie dostaw do systemu komputerowego
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem
  • Uzupełnianie danych ewidencyjnych towarów w systemie
  • Kontakt z Dostawcami i Odbiorcami w zakresie realizacji zamówień
Nasze wymagania
  • Masz rozwinięte zdolności interpersonalne i lubisz pracować z ludźmi?
  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że w tym obszarze chcesz się rozwijać?
  • Jesteś otwarty/a na ludzi, a praca z klientem daje Ci satysfakcję?
  • Posiadasz podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera?
  • Jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy?
  • Jesteś zainteresowany pracą na cały etat?
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut).
  • Czego więcej chcieć? Chyba już tylko maila z Twoim CV
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną, preferowaną formą zatrudnienia
  • Łatwy dojazd do pracy – nasze biuro mieści się w biznesowym centrum Gdańska
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i pozytywnie nastawionym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] , tytuł maila: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Intro BHP sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Informacje o firmie
O nas
Jesteśmy specjalistami w branży BHP już od 17 lat. Teraz również w Gdańsku!

Odzież, obuwie i sprzęt BHP, który zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort w miejscu pracy; przygotujemy tablice ostrzegawcze i informacyjne; nadrukujemy logo, slogan na odzieży firmowej, żeby cały Twój Dream Team mógł godnie reprezentować Twoją firmę: )
Zapewniamy:
- szeroki asortyment produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych;
- personalizację produktów poprzez trwałe znakowanie odzieży zgodnie z  identyfikacją wizualną twojej marki;
- dowóz na wskazany adres, nawet tego samego dnia;
- szybkie realizacje zgodne ze specyfikacją, w ustalonych terminach;
- atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o wizerunek Twojej marki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu także w zakresie świadczenia usług poligraficznych, zapewnimy Ci kompleksową obsługę z zakresu:
- Znakowania odzieży roboczej,
- Druku offsetowego,
- Druku cyfrowego,
- Projektu i wykonania materiałów reklamowych,
- Opakowań,
- Oprawy książek,
- Banerów i billboardów,
- Reklamy zewnętrznej,
- Reklamy na autach,
- Wydruku na płótnie,
- Grawerowania i wiele innych.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!
Klienci cenią wysoką jakość obsługi i elastyczność we współpracy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64548112
  • Data wyróżnienia: 27.10.2021
  • Data wprowadzenia: 27.10.2021