Specjalista ds. obsługi Klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Agencja RECREW HR poszukuje dla jednego ze swoich Klientów Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Kielecka

Obowiązki:
  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Przyjmowanie zamówień od Klientów
  • Realizacja kampanii sprzedażowych
  • Obsługa posprzedażowa

Oczekujemy:
  • Znajomości obsługi komputera
  • Cierpliwości i życzliwości dla Klientów
  • Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży i/lub Call Center

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie ze stawką podstawową i przejrzystym systemem prowizyjnym
  • Pełne przeszkolenie produktowe i sprzedażowe
  • Pracę hybrydową - 1 dzień w biurze, 4 dni pracy zdalnej (dwutygodniowy okres wdrożeniowy tylko w biurze)
  • Możliwości awansu związane z rozwojem firmy
  • Wolne weekendy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres  [ukryte]   z dopiskiem TVO/GDY

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 16818

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64870997
  • Data wyróżnienia: 17.06.2022
  • Data wprowadzenia: 10.06.2022