Specjalista ds. obsługi Klienta z j. francuskim

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5 300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi,
Obsługa klienta,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Wymiar etatu: 1/1
  • Rodzaj umowy: umowa o pracę

Transcom Worldwide jest jedną z wiodących globalnych firm zajmujących się obsługą klienta, dostarczaną klientom lokalnym i globalnym na wielu rynkach. Zapewniamy obsługę klientów za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak rozmowy telefoniczne, czaty, media społecznościowe itp. tworząc sieć Contact Centers na terenie 21 krajów, tworząc zespół około 30 000 pracowników.

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować z ciekawymi ludźmi i mieć możliwość wykorzystania języka francuskiego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Zostaw nam swoje CV, a być może już za chwilę zostaniesz specjalistą ds. obsługi klienta francuskojęzycznego. Naszą współpracę zaczniemy od szkolenia wstępnego, w trakcie którego zdobędziesz niezbędną wiedzę. Pracujemy dla jednej z największych światowych firm z branży AGD.

Twoje przyszłe zadania:
  • profesjonalna obsługa klienta, wedle ściśle określonych standardów,
  • odpowiadanie na zapytania klientów poprzez e-mail i telefon,
  • udzielanie porad technicznych,
  • zamawianie wizyty serwisanta AGD.

Nasze oczekiwania:

  • płynna znajomości języka francuskiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • chęć rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (stała podstawa plus atrakcyjne premie),
  • pracę w systemie zmianowym, w przedziale godzinowym 8-20 (pon-pt)
  • przyjazną atmosferę,
  • awans w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę,
  • szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej),
  • korzystnie zlokalizowane biuro w pobliżu morza i głównych arterii komunikacyjnych,
  • upominki, poczęstunki od firmy oraz spotkania integracyjne.

Kim jesteśmy

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Działamy w Polsce od 2003 roku- znajdziesz nas w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku oraz Elblągu.

Każdego dnia 29,000 naszych specjalistów z całego świata przeprowadza z klientami ponad 1,5 miliona rozmów w ponad 33 językach.

Praca w Transcomie jest dynamiczna, pełna wyzwań oraz dobrej zabawy. Szukamy tych, którzy nie boją się takich wyzwań i chcą rozwijać się z nami!
  • Numer ogłoszenia: 63483835
  • Data wyróżnienia: 15 września 2020
  • Data wprowadzenia: 15 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 17 września 2020
  • Wyświetleń: 1 164
  • Wyświetleń na liście: 76 208