Specjalista ds. obsługi Klienta z j. niemieckim

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
5 300
Wynagrodzenie brutto (do)
6 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Ubezpieczenia,
Przychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować z ciekawymi ludźmi i mieć możliwość wykorzystania języka niemieckiego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!
Zostaw nam swoje CV, a być może już za chwilę zostaniesz specjalistą ds. obsługi klienta. Naszą współpracę zaczniemy od szkolenia wstępnego, w trakcie którego zdobędziesz niezbędną wiedzę.
Pracujemy dla jednej z największych światowych firm z branży AGD.
Twoje przyszłe zadania:
  • profesjonalna obsługa klienta, wedle ściśle określonych standardów,
  • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów i sprzedaż (przedłużenie gwarancji + dosprzedaż ubezpieczeń - Klienci wewnętrzni)
  • odpowiadanie na zapytania klientów poprzez e-mail i telefon,
  • udzielanie porad technicznych,
  • zamawianie wizyty serwisanta AGD.
Oczekujemy:
  • płynna znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • nastawienie na cel, realizację planu i powierzonych zadań,
  • chęć rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa plus premie),
  • pracę w przedziale godzinowym 8-18 (pon-pt + 1 sobota/miesiąc)
  • awans w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę,
  • szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
  • benefity pozapłacowe,
  • biuro umiejscowione w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych (Przymorze).

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 8 dni temu
Transcom Worldwide Poland
Adres
Gdańsk Przymorze
Kołobrzeska 32C
Ważne jeszcze 7 dni (do 23.10.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.,należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki - BPO (Business Proces Outsourcing) oraz dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu,...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
739-33-56-073
transcom.com/
  • Numer ogłoszenia: 62898377
  • Data wyróżnienia: 9 października 2019
  • Data wprowadzenia: 24 września 2019
  • Wyświetleń: 549
  • Wyświetleń na liście: 34 427
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku