Specjalista ds. obsługi klienta z j. włoskim i francuskim/niemieckim

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przychodzące
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 5 dni temu

Podstawowe informacje:

  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Wymiar etatu: 1/1
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Twoje przyszłe zadania:

  • Profesjonalna obsługa w j. włoskim i francuskim lub włoskim i niemieckim jednego z naszych kluczowych Klientów z branży AGD;
  • Pierwsza linia wsparcia technicznego i odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie.

Czego u Ciebie szukamy?

  • Płynnej znajomości języków: włoskiego i francuskiego lub włoskiego i niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1);
  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego lub angielskiego;
  • Chęci rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować?

Praca zdalna
Po stacjonarnym szkoleniu i wdrożeniu pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach! PONAD 60 % pracowników tego projektu pracuje teraz zdalnie!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i bonus relokacyjny
Bonus na start w wysokości 1000 zł PLN brutto, umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników. Dla kandydatów spoza Trójmiasta oferujemy również bonus relokacyjny.

Pakiet benefitów
Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Rozwój
Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera
U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:
Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland
Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

Kim jesteśmy?

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Mówisz swobodnie w języku włoskim i francuskim lub włoskim i niemieckim? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Ta oferta jest dla Ciebie!

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 1 dzień temu
Aktualizacja: 8 dni temu
Aktualizacja: 9 dni temu

Transcom Worldwide Poland

obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz

Profil pracodawcy

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. jest globalnym liderem BPO w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Posiadamy ponad 50 oddziałów w 22 krajach na świecie , a nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
al. Grunwaldzka 50
NIP
739-33-56-073
pl.transcom.com/
Ważne jeszcze 6 dni (do 22.01.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63879835
  • Data wyróżnienia: 7 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 5 listopada 2020
  • Aktualizacja: 11 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 2 134
  • Wyświetleń na liście: 105 411
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku