Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem szwedzkim

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Call center,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować z ciekawymi ludźmi i mieć możliwość wykorzystania języka szwedzkiego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Zostaw nam swoje CV, a być może już za chwilę zostaniesz specjalistą ds. obsługi klienta. Naszą współpracę zaczniemy od szkolenia wstępnego, w trakcie którego zdobędziesz niezbędną wiedzę.
Pracujemy dla jednej z największych światowych firm z branży AGD.

Twoje przyszłe zadania:
  • profesjonalna obsługa klienta, wedle ściśle określonych standardów,
  • odpowiadanie na zapytania klientów poprzez e-mail i telefon,
  • udzielanie porad technicznych,
  • zamawianie wizyty serwisanta AGD.

Oczekujemy:
  • płynna znajomości języka szwedzkiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1),
  • chęć rozwoju w profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem (podstawa plus premie),
  • pracę w przedziale godzinowym 8-17 (pon-pt)
  • awans w oparciu o jasną i przejrzystą ścieżkę,
  • szkolenia kompetencyjne z zakresu obsługi klienta,
  • benefity pozapłacowe,
  • biuro umiejscowione w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych (Przymorze),
  • upominki, od firmy oraz spotkania integracyjne.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 10 dni temu
Transcom WorldWide Poland
Adres
Gdańsk Przymorze
ul. Kołobrzeska 32C
Ważne jeszcze 6 dni (do 29.07.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.,należy do firmy Transcom Worldwide — globalnego lidera najbardziej dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarki - BPO (Business Proces Outsourcing) oraz dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu,...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Ul. Kołobrzeska 32C
NIP
739-33-56-073
transcom.com/
  • Numer ogłoszenia: 62648484
  • Data wyróżnienia: 15 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 25 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 25 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 350
  • Wyświetleń na liście: 32 347
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku