Specjalista ds. obsługi technicznej nieruchomości

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 30 dni temu

Zadania:
  • nadzorowanie i bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości,
  • prowadzenie bieżącej konserwacji infrastruktury technicznej
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze napraw oraz konserwacji wszelkich instalacji technicznych,
  • wykonywanie drobnych napraw
  • wykonywanie czynności serwisowych i instalacyjnych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami zawodowymi i uprawnieniami.
Nasze wymagania:
  • mile widziane wykształcenie techniczne - kierunkowe elektryk / elektrotechnik/ chłodnictwo
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – biurowce, centra handlowe, budynki magazynowo - biurowe
  • zainteresowanie kwestiami technicznymi (remontów, instalacji elektrycznej, konserwacji),
  • znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, instalacje wod-kan i przeciwpożarowe)
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP grupa 1 lub 2
  • umiejętności obsługi podstawowych programów komputerowych
Co oferujemy:
  • wynagrodzenie oraz nagrody adekwatne do zaangażowania czasowego i merytorycznego
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach związanych z rynkiem nieruchomości (zdobycie doświadczenia)
  • pracę w dobrej atmosferze i z zespołem, który wspiera i dzieli się wiedzą
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze projekty to m.in. osiedle Chylońska 110, Obotrycka i Vialo. Zajmujemy się także zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - parkami biurowymi, centrami handlowymi, magazynami itp.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64420121
  • Data wyróżnienia: 12.07.2022
  • Data wprowadzenia: 11.08.2021
  • Aktualizacja: 21.06.2022