Specjalista ds. organizacyjnych

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Zakupy,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 29 dni temu

Firma budowlana z Gdańska poszukuje kandydata na stanowisko pomocnika ds. organizacyjnych.
Wymagania:
rzetelność, punktualność, komunikatywność, pozytywne nastawienie, umiejętność organizacji pracy własnej, prawo jazdy kat. B co najmniej od dwóch lat.
Zakres obowiązków:
Zajmujemy się budową wielorodzinnych obiektów mieszkalnych, zatrudniamy kilkaset osób, wynajmujemy kilkadziesiąt mieszkań i dysponujemy flotą kilkudziesięciu pojazdów. Do obowiązków należały będą: planowanie miejsc zakwaterowania pracowników, kontrola stanu technicznego lokali, zużycia mediów itd.; zarządzanie flotą pojazdów - przeglądy, ubezpieczenia, serwisy; zaopatrzenie i kontrola wyposażenia magazynu, przewóz osób (w tym także busem) - np. na badania lekarskie i inne zadania związane z mobilnością (jak odbieranie przesyłek czy dostarczanie dokumentów).
Nie wymagamy doświadczenia, godziny pracy do ustalenia. Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy jak samochód czy telefon. 
CV prosimy wysyłać na adres mailowy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62961026
  • Data wyróżnienia: 18 października 2019
  • Data wprowadzenia: 18 października 2019
  • Aktualizacja: 21 października 2019
  • Wyświetleń: 552
  • Wyświetleń na liście: 6 771