Specjalista ds. Płac i wynagrodzeń (Payroll Specialist)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Dla globalnej marki - firmy, która jest dystrybutorem i dostawcą usług technologicznych i IT z siedzibą w Gdańsku w związku z rozbudową działu HR poszukujemy Specjalisty ds Płac (Payroll Specialist)

Zakres obowiązków
  • Naliczanie składników płacowych
  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę, umowy zlecenia
  • Rozliczanie PFRON
  • Naliczanie świadczeń z ZFŚS i podatku dochodowego od takich świadczeń
  • Raportowanie do GUS
  • Rozliczanie czasu pracy – naliczanie odpowiednich dodatków za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych
  • Obsługa programu „Płatnik” – tworzenie deklaracji rozliczeniowych (RCA/RSA/RPA/DRA) wraz z korektami
  • Udział w sporządzaniu i wystawianiu PIT-11/PIT-4R, zarówno do US jak i do Pracowników i Zleceniobiorców
  • Prowadzenie kalkulacji wynagrodzeń, uwzględniając najnowsze zmiany np. w Ustawie o PIT („Polski Ład”) oraz rozliczanie składek PPK
Oczekujemy
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w polskiej firmie
  • Umiejętność samodzielnego naliczania składników płacowych oraz znajomość zasad rozliczania czasu pracy wg polskich zasad
  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń (w tym chorobowe i zasiłki)
  • Doświadczenie w kadrach i płacach prowadzonych samodzielnie dla minimum około 200 osób
  • Znajomość zasad PFRON.
  • Znajomość zasad naliczania podatku dochodowego w ZFŚS
  • Znajomość programu „Płatnik”
  • Znajomość ogólnych zasad kalkulacji wynagrodzeń
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel wymagany)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inna dowolna według Twoich preferencji (pierwsza umowa na 1 rok)
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 7 000 - 8 000 zł brutto
  • Elastyczny harmonogram pracy w systemie I zmianowym
  • Dodatkowe benefity
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie i środowisku międzynarodowym
  • Dopłata do kursu językowego (bez klauzul czy zwrotów kosztów)
  • Fantastyczny zespół oraz zawsze pomocnego przełożonego - Głównego Księgowego
  • Pracę w nowoczesnym środowisku - kompleks OBC w Gdańsk Oliwa
  • Miejsce parkingowe na terenie OBC (tak cenne i bezstresowe rozwiązanie w przypadku ograniczonej ilości miejsc parkingowych)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64850333
  • Data wyróżnienia: 02.06.2022
  • Data wprowadzenia: 26.05.2022