Specjalista ds. postępowań awansowych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • przygotowywanie, prowadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z postępowaniami doktorskimi i habilitacyjnymi,
  • obsługa administracyjna doktorantów,
  • przygotowywanie raportów dotyczących doktorantów oraz postępowań awansowych,
  • wsparcie przy pracach związanych z działalnością szkoły doktorskiej,
  • obsługa programów przeznaczonych dla doktorantów szkoły doktorskiej, finansowanych ze
  • środków narodowej agencji wymiany akademickiej (nawa), narodowego centrum nauki (ncn), ministerstwa nauki i edukacji (np. doktorat wdrożeniowy, preludium bis) – w zakresie dotyczącym obsługi doktorantów i kadry badawczo-dydaktycznej,
  • obsługa organów kolegialnych federacji – rad naukowych dyscyplin,
  • współpraca z przedstawicielami uczelni – jednostek uczestniczących w federacji,
  • sprawozdawczość z realizacji zadań do bezpośredniego przełożonego i prezydenta federacji.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • ciekawą i samodzielną pracę w nowo powstającej jednostce naukowej, skupiającej uczelnie akademickie, należące do największego holdingu edukacyjnego w Polsce.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy administracyjnej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na uczelni wyższej,
  • znajomość procedur dotyczących awansów naukowych,
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu microsoft office 365,
  • umiejętności interpersonalne – wysoka kultura osobista, budowanie pozytywnych relacji, efektywna komunikacja,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu, ustalania priorytetów,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Nr. ref.: FED/1/2022

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 64895149
  • Data wprowadzenia: 28.06.2022
  • Aktualizacja: 08.07.2022