Specjalista ds. pozyskiwania nieruchomości

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Sprzedaż / doradztwo,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 13 dni temu

Royal Apartments jest prywatną spółką specjalizującą się w realizacji inwestycji aparthotelowych, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu apartamentami. W marcu 2020 roku rozpoczęliśmy budowę naszego najnowszego projektu aparthotelowego w Gdańsku. W związku z rozwojem spółki poszukujemy do zespołu osoby, która wesprze nas w zakresie pozyskiwania nieruchomości pod kolejne nasze inwestycje.

Zakres obowiązków:
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nieruchomości inwestycyjnych w terenie (obszar
Trójmiasta)
• prowadzenie rozmów z właścicielami nieruchomości w celu zakupu
• kontakt z pośrednikami nieruchomości
• wyszukiwanie i analiza ofert sprzedaży nieruchomości
• wstępna analiza możliwości inwestycyjnych gruntów i budynków
• wsparcie w procesie prowadzenia negocjacji zakupu nieruchomości

Wymagania:
• poszukujemy osoby pełnej energii, komunikatywnej i dynamicznej, umiejącej samodzielnie realizować wyznaczone cele
• mile widziane wykształcenie związane z nieruchomościami lub doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości
• gotowość do pracy w terenie
• łatwość nawiązywania kontaktów
• chęć rozwoju

Zatrudnienie na część etatu.
Elastyczne godziny pracy.

Prosimy o przesyłanie CV, wraz z informacją o dyspozycyjności. Dla ułatwienia komunikacji prosimy w tytule wpisać: „Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. pozyskiwania nieruchomości”.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63810944
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 9 października 2020
  • Wyświetleń: 622
  • Wyświetleń na liście: 12 268