Specjalista ds. prawnych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Prawo / Windykacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • Przygotowanie i koordynacja działań z zakresu spraw korporacyjnych: zgromadzenia wspólników, posiedzenia zarządu i rady nadzorczej,
  • Koordynacja działań w zakresie postępowań przed sądami i jednostkami administracji publicznej,
  • Weryfikacja zawieranych umów od strony formalno-prawnej,
  • Wsparcie zespołów odpowiedzialnych za windykację należności i zarządzanie reklamacjami,
  • Protokołowanie posiedzeń zarządu i rady nadzorczej,
  • Prowadzenie rejestrów: umów, uchwał, weksli, gwarancji i poręczeń oraz postępowań sądowych i administracyjnych oraz ksiąg udziałów,
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.
APLIKUJ, JEŻELI POSIADASZ:
  • Ukończone studia na wydziale prawa i administracji,
  • Doświadczenie w obsłudze prawnej spółek handlowych,
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa, zwłaszcza handlowego i cywilnego, praktyczna znajomość prawa transportowego będzie dużym atutem,
  • Umiejętność szybkiego czytania i analizy umów oraz dokumentów,
  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Systematyczność i skrupulatność,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Ms Word i Outlook),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - formą zatrudnienia możemy też dopasować się do oczekiwań kandydata,
  • pakiet świadczeń dodatkowych prawie w całości opłacany przez firmę (karta multisport, pakiet medyczny),
  • raz w tygodniu świeże owoce dla wszystkich pracowników,
  • miłą atmosferę w pracy i zgrany zespół
Wyślij do nas CV na adres:  r...@vgl-g... Wyświetl e-mail
W tytule wpisz nazwę stanowiska i nie zapomnij dołączyć klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych w treści maila.

Informacje o firmie
Od 20 lat podróżujemy w czasie… a właściwie na czas, dostarczając drogą lotniczą, kolejową, morską i lądową produkty dla wielu branż. Jesteśmy zespołem ekspertów i jako jeden z największych operatorów logistycznych w kraju stale rozwijamy nasze kompetencje wspierając naszych partnerów w transportach, odprawach celnych i magazynowaniu. Naszą działalność najlepiej opisuje zdanie, które przyświeca od początku założenia VGL Group:
„ONE TEAM, ONE GOAL, CUSTOMER FIRST”.

Jesteśmy drużyną, którą tworzy już ponad 500 pracowników w całej Polsce. Dzięki ich wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu transporty naszych klientów codziennie bezpiecznie docierają do miejsca swojego przeznaczenia.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62614432
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 25 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 765
  • Wyświetleń na liście: 15 535