Specjalista ds. projektów / Project Manager

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 dni temu

Firma Galeon jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji luksusowych jachtów oraz łodzi motorowych - jesteśmy jednym z wiodących producentów jachtów luksusowych w Europie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów z całego świata są najlepszymi gwarantami naszej jakości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW / PROJECT MANAGER
Miejsce pracy: Straszyn, Wiślinka /pow. gdański/

Jeśli jesteś osobą chętną podjąć INTERESUJĄCE ZADANIA I NOWE WYZWANIA w stabilnej firmie produkcyjnej o dużym potencjalne rozwoju – zgłoś się do NAS !
Jeśli lubisz pracę w zespole i posiadasz inicjatywę, jesteś dokładny i wykazujesz się dbałością o JAKOŚĆ naszych produktów – zgłoś się do NAS !
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !

Oczekiwania wobec kandydata:
  • wyższe techniczne, preferowany kierunek: okrętownictwo, mechanika, elektryka/ wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: zarządzanie projektami.
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy procesowej,
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i wysoka etyka zawodowa,
  • umiejętność analizy związków przyczynowo-skutkowych,
  • obsługa pakietu Office,
  • prawo jazdy,
  • atutami będą:
- podstawowa znajomość systemów instalacji mechanicznych i elektroniki okrętowej/jachtowej,
- znajomość systemów klasy ERP.

Główne zadania na stanowisku:
  • utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z kontrahentami,
  • bezpośredni kontakt z klientem w celu ustalenia szczegółów specyfikacji zamówienia,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej, w ramach obu lokalizacji firmy (Straszyn, Wiślinka),
  • bieżący monitoring postępów realizacji projektu, zgodnie z harmonogramem, przygotowanie zamówienia do przekazania dla klienta,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy, przy ocenie ryzyka towarzyszącego realizacji projektu, wraz z opracowaniem scenariuszy rozwiązań sytuacji nieprzewidzianych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • system premiowy z tytułu poleceń pracowniczych,
  • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 1200 pracowników,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,
  • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając poniższy przycisk APLIKUJ. Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych osobowych tj. Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że CV bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych osobowych tj. Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2018 poz. 1000).
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualizacja: 21 dni temu
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
k...@galeo... Wyświetl e-mail
Galeon Sp. z o.o. Sp.k.
Adres
Straszyn
Starogardzka 22
Ważne jeszcze 7 dni (do 17.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Nasze jachty są dla nas i dla naszych klientów powodem do dumy, ciężka praca włożona w ich wykonanie znajduje odbicie w końcowym produkcie, który może konkurować z najlepszymi w swojej klasie. W każdym modelu, począwszy od 260...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Straszyn
Ulica i nr
NIP
604-010-68-19
galeon.pl
  • Numer ogłoszenia: 62943767
  • Data wyróżnienia: 3 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 października 2019
  • Aktualizacja: 3 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 1 037
  • Wyświetleń na liście: 41 533
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku