Specjalista ds. promocji

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 26 dni temu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła obsługa programów MS Office oraz biegła umiejętność wprowadzania informacji na stronę internetową, portale społecznościowe, itp.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów promocyjnych i informacyjnych (szczególnie promowana branża artystyczno-kulturalna),
  • wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu internetowego oraz w zakresie mediów społecznościowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z fotografii,
  • samodzielność, kreatywność, inwencja, bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na wielozadaniowość pracy,
  • zdolności interpersonalne.
  • mile widziane doświadczenie w pracy w promocji i sprzedaży produktów kulturalnych,
Podstawowy zakres obowiązków:
  • współpraca z mediami, promocja medialna i wizualna wydarzeń kulturalnych wraz z prowadzeniem strony internetowej i portali społecznościowych,
  • przygotowywanie tekstów do materiałów promocyjnych i informacyjnych oraz efektywne budowanie wizerunku instytucji,
  • redagowanie tekstów dla potrzeb instytucji,
  • praca przy organizacji wydarzeń kulturalnych i realizacji projektów artystycznych,
  • prowadzenie i sprzedaż powierzchni reklamowej,
  • współtworzenie projektów i wniosków o dofinansowanie imprez kulturalnych organizowanych przez WCK oraz pomoc w ich rozliczeniu,
  • pozyskiwanie i dbałość o kanały komunikacji z widzem i mediami,
  • prowadzenie konferansjerki podczas wydarzeń kulturalnych organizowanych przez WCK,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Działu oraz Specjalistą grafikiem,
  • przeprowadzanie akcji promocyjnych oraz ich podsumowanie, analiza i ocena
  • pozyskiwanie i obsługa partnerów medialnych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w pięknym, świetnie skomunikowanym miejscu (500 m od dworca)
  • pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole,
  • ciekawe wyzwania w instytucji kultury,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Informacje o firmie
Filharmonia Kaszubska to miejsce w którym odbywają się koncerty, spektakle, występy grup kabaretowych oraz seanse kinowe.

Wejherowskie Centrum Kultury prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest także organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych w plenerze i nie tylko.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63193468
  • Data wyróżnienia: 22 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 22 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 22 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 994
  • Wyświetleń na liście: 16 855