Specjalista ds.Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Wolontariat
Branża / kategoria
PR
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Chcesz zdobyć cenione na rynku pracy doświadczenie z zakresu PR i promocji? Realizować kampanie promocyjne dwóch ogólnopolskich programów? Poznać ciekawych ludzi, naszych ambasadorów i współtworzyć kluczowe dla naszych programów eventy?
Zgłoś się na wolontariat: https://www.superw.pl/zostan-sdsp/!

Twój zakres obowiązków
  • Realizacja kampanii promocyjnych na poziomie wojewódzkim
  • Organizacja i promocja eventów
  • Tworzenie contentu
  • Współpraca z mediami, ambasadorami, instytucjami
  • Prowadzenie działań w social media

Nasze wymagania
Jakich osób szukamy?
  • Kreatywnych, którzy nie boją się nowych wyzwań!
  •  Interesujących się szeroko pojętym PR oraz marketingiem.
  • Chcących się rozwijać i zdobyć doświadczenie.
  • Otwartych na ludzi i komunikatywnych.
To oferujemy
  • Rozwój oraz cenione na rynku pracy doświadczenie z zakresu PR.
  • Wpływ na działanie dwóch ogólnopolskich programów
  • Satysfakcję z współtworzenia projektów, o których usłyszy cała Polska.
  • Nowe znajomości – Paczka i Akademia to przede wszystkim ludzie. Angażując się to właśnie Ty razem z nimi będziesz codziennie tworzyć niesamowite rzeczy!

Aplikuj już dziś na: https://www.superw.pl/zostan-sdsp/
Informacje o firmie
Stowarzyszenie WIOSNA to jedna z największych organizacja pozarządowych w Polsce, organizująca dwa ogólnopolskie programy :
· SZLACHETNĄ PACZKĘ, w której już od 20 lat najbardziej potrzebujące rodziny otrzymują pomoc będącą dla nich impulsem do zmiany.
· AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI, która od 18 lat przeprowadza dzieci od porażki w szkole, do sukcesu w życiu.
Wolontariat w tej roli to wpływ i dobro
Ale też profesjonalizacja, specjalizacja i doświadczenie
  • Numer ogłoszenia: 64330123
  • Data wprowadzenia: 16 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 22 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 193
  • Wyświetleń na liście: 2 128