Specjalista ds. rachunkowości podatkowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe o profilu rachunkowość lub finanse,
  • Znajomość przepisów podatkowych, a także księgowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem podatkowym,
  • Sporządzanie i księgowanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, podatek od nieruchomości i inne (poza PIT),
  • Nadzór nad dokumentacją wewnętrzną, bieżące księgowanie dokumentów kosztowych,
  • Sprawozdawczość w zakresie MDR,
  • Współpraca z organami podatkowymi,
  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentacji cen transferowych,
  • Obliczanie i księgowanie podatków odroczonych.

Oferta:

  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Aktualizacja: 28.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl