Specjalista ds. Realizacji Badań

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / statystyka,
Marketing,
Doradztwo i consulting
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

PBS Sp. z o.o. szuka osoby, która obejmie stanowisko:
Miejsce pracy: Sopot

PBS to lider rynku badań dla sektora public, jedna z największych polskich agencji badawczych, realizująca projekty dla najważniejszych marek i instytucji w Polsce.

Do naszego Zespołu Badań Terenowych szukamy ambitnego i kompetentnego Specjalisty ds. Realizacji Badań, który chce się rozwijać realizując projekty między innymi z obszaru edukacji, zdrowia, jakości życia i usług publicznych.

Zakres obowiązków:
  • samodzielne prowadzenie  projektów badawczych,
  • bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi za realizację terenową projektów,
  • udział w różnych etapach większych i bardziej złożonych projektów badawczych realizowanych w zespole,
  • inne zadania wynikające z aktualnych potrzeb zespołu.
Wymagania:
  • doskonała znajomość wszystkich etapów procesu badawczego,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem swoim i personelu projektowego w tym koordynatorów, ankieterów,
  • dokładność i sumienność,
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji,
  • mile widziane doświadczenia w branży badawczej, w tym doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów badawczych.
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość programu IBM SPSS,
  • doświadczenie w prowadzeniu seminariów, warsztatów, szkoleń.
Oferujemy:
  • pracę dla czołowej marki badawczej w Polsce,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w ambitnym zespole ludzi otwartych i kreatywnych,
  • możliwość rozwoju kompetencji i awansu,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych, w tym np. opiekę medyczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PBS Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ul. Junaków 2, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63828907
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Aktualizacja: 16 października 2020
  • Wyświetleń: 1 006
  • Wyświetleń na liście: 21 832