Specjalista ds. rekrutacji pracowników

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasze wymagania:
  • Umiejętności budowania i rozwijania sieci kontaktów z branży – relacje międzyludzkie grają tu pierwsze skrzypce
  • Znajomości języka angielskiego
  • Świetnej komunikacji i zdolności negocjacyjnych
  • Wielozadaniowość
  • Wytrwałości i cierpliwości – przydadzą się w kontaktach z ludźmi!

Obowiązki:
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz weryfikacja kompetencji kandydatów
  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesów rekrutacyjnych na każdym etapie
  • Udział w badaniach rynku oraz sporządzaniu raportów
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Analiza potencjału i ocena kwalifikacji kandydatów
  • Wsparcie konsultanta/lidera we wszystkich prowadzonych działaniach
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy
  • Przyjazną atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół

  • Możliwość realizacji procesów rekrutacji dla liderów z różnych branż
  • Dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę
Informacje o firmie
Firma Intef Europa Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku będąca członkiem grupy kapitałowej North18, od ponad 8 lat zajmuje się realizacja projektów budowlanych na terenie całej Europy. Zatrudnia ponad 300 pracowników oraz współpracuje z 200 podwykonawcami. Głównym zakresem działalności firmy jest budownictwo przemysłowe. Intef Europa Sp. z o. o. realizowała takie projekty jak budowa hal dla Facebook w Odense (Dania), hal dla Google w Eemshaven (Holandia), szpital w Lubeck (Niemcy) i wiele innych.

Aktualizacja: 12.06.2023