Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
HR,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: HR/GD/5/2023

Miejsce pracy – Gdańsk Oliwa ul. Kaprów 3A

Zakres obowiązków:

samodzielna realizacja procesów rekrutacji;
aktywne pozyskiwanie kandydatów (research w bazach wewnętrznych, social mediach, direct research);
codzienny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami niemieckojęzycznymi;
tworzenie i publikowanie ogłoszeń;
sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem;
dbanie o pozytywny candidat expierence;
realizacja wyznaczonych celów.

Jeżeli:

cechuje Cię entuzjazm i inicjatywa w działaniu;
lubisz pracować z ludźmi i jesteś komunikatywny/a;
posługujesz się j. niemieckim na poziomie min. B1;
znasz MS Office i nie zawahasz się go użyć;
cechuje Cię empatia i ukierunkowanie na cel;
jesteś dyspozycyjny/a w pełnym wymiarze czasu.

Możemy Ci zaoferować:

atrakcyjne wynagrodzenie gwarantowane + motywujący system premiowy;
umowę o pracę po okresie próbnym;
wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność;
wsparcie merytoryczne na każdym etapie;
pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze, w doskonale skomunikowanej części Gdańska (150 m od tramwaju i autobusu, 550 m od SKM);
pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów.

Dołącz do naszego zespołu!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Każda aplikacja będzie rozpatrzona i przeanalizowana, po czym skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

NJU JOB to agencja pracy specjalizująca się w pozyskiwaniu pracowników z branży budowlanej do krajów niemieckojęzycznych. Codziennie prowadzimy dziesiątki rekrutacji dla naszych zagranicznych partnerów.

NJU JOB to nowe możliwości dla naszych pracowników. Naszym priorytetem są ludzie.
Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, których celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w branży.

Nie zatrzymujemy się w dążeniu do naszego celu. Chcesz stać się częścią naszego zespołu ?! Dołącz do Nas jako Specjalista ds. rekrutacji