Specjalista ds. rezerwacji w hotelu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Do nadmorskiego resortu Prawdzic Resort&Conference Gdańsk Jelitkowo
szukamy Specjalisty ds. rezerwacji indywidualnych
Zadania:
  • przedstawianie/tworzenie ofert na pobyty hotelowe
  • zakładanie rezerwacji
  • sprawdzanie rezerwacji
  • weryfikowanie wpłat do rezerwacji
  • udzielanie informacji gościom hotelowym
  • współpraca z innymi działami hotelu
Oferujemy:
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Prowizję od sprzedaży dodatkowej
  • Tanie posiłki pracownicze
  • Możliwość szybkiego awansu na starszego specjalistę ds. rezerwacji indywidualnych i grupowych
Informacje o firmie
Prawdzic Resort&Conference to nadmorski Resort w malowniczej części Gdańska - Jelitkowie przy plaży oferujący Gościom komfort, smaczną autorską kuchnię, strefę wellness, wewnętrzny plac zabaw dla dzieci typu małpi gaj 120m2.
Prawdzic jest butikową marką skupiającą w sobie to co najważniejsze w indywidualnej obsłudze Gościa.

Aktualizacja: 23.05.2023