Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Infrastruktury

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie Infrastruktury zakładu w pełnej sprawności,
  • Niezbędne przeglądy, naprawy i remonty w podległym obszarze (m.in. okresowe,  badania urządzeń pod UDT)
  • Zarządzenie zespołem obsługi technicznej oraz nadzór nad firmami zewnętrznymi (serwisy techniczne, utrzymanie czystości, ochrona itp.)
  • Aktywny udział w procesie inwestycyjnym w realizowanym projekcie rozbudowy zakładu
  • Wewnętrzna koordynacja projektu budowalnego w firmie
  • Opiniowanie rozwiązań technicznych oraz opracowywanie raportów i analiz finansowo- technicznych
  • Samodzielne prowadzenie niewielkich projektów inwestycyjnych w podległym obszarze

Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowalne, inżynieria sanitarna, zarządzanie nieruchomościami lub pokrewne
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów (małe zespoły), procesów inwestycyjnych
  • Doświadczenie przy budowie hal produkcyjnych
  • Wiedza z branży budowalnej i/lub sanitarnej oraz znajomość prawa budowlanego i energetycznego
  • Praktyczna znajomość kwestii technicznych- remonty, konserwacja, instalacje wewnętrzne obiektów (klimatyzacja, wentylacja, instalacje sprężonego powietrza, p.poż, c.o. i c.w.u. i inne)
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Umiejętność ofertowania oraz prowadzenia analiz finansowo- technicznych
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel) i prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Uprawnienia G1, G2 i G3- eksploatacja i dozór (lub gotowość do ich uzyskania)
  • Doświadczenie przy projektach termomodernizacyjnych
  • Wiedza z zakresu instalacji grzewczych i elektrycznych
  • Doświadczenie w pracach przy zieleni/ogrodniczych

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenia złożone z podstawy oraz premii regularnej premii kwartanlnej
  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)
  • Kontakt z nowoczesną technologią

Szukasz stabilnego pracodawcy? To właśnie Base Group :)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64955543
  • Data wyróżnienia: 10.08.2022
  • Data wprowadzenia: 10.08.2022
  • Aktualizacja: 12.08.2022