Specjalista ds. serializacji i agregacji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/mile widziane wyższe kierunkowe lub pokrewne (logistyka, ekonomia, organizacja i zarządzanie lub pokrewne)
  • Mile widziana znajomość systemów ORACLE i Track Wise
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi informatycznych w łańcuchu dostaw
  • Znajomość oprogramowania biurowego MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (będą dodatkowym atutem kandydata)

Zadania:

  • Nadzorowanie, kontrolowanie procesu serializacji i agregacji w obszarze Magazynu Wysokiego Składowania
  • Obsługa procesu przyjęć i zwrotów towarów do magazynu, transferów, wydań oraz rozchodów i przychodów
  • Przestrzeganie zasad BHP, p.poż, GMP oraz GDP
  • Obsługa urządzeń magazynowych, regałów, ramp, itp.
  • Udział w audytach zewnętrznych i wewnętrznych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Premia okolicznościowa
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 04.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl